Prachtig centraal gelegen, moderne riet gedekte woonboerderij.
Deze prachtige BOERDERIJ ligt aan een rustige, doorgaande weg op een perceel van ruim 5.100 meter. Wat meteen opvalt is de ruimte om de boerderij en de keurig onderhouden staat van zowel de boerderij als de tuin. De mooie luiken en de rieten kap geven veel sfeer en warmte. De boerderij is keurig afgewerkt, heeft een prachtige leistenen vloer, is voorzien van vloerverwarming en biedt vele mogelijkheden qua ruimtes. De keuken is van alle gemakken voorzien en heeft een prachtig uitzicht op de tuin en weilanden. De centrale ligging van de boerderij is fantastisch, midden in de natuur, maar op fietsafstand van Nijkerk of Hoevelaken en binnen 15 minuten sta je midden in Amersfoort. Dus zeker een bezichtiging waard.
BOUWKENMERKEN
Bouwjaar: 2010.
Woonoppervlakte: ca. 250 m².
Inhoud: ca. 1.048 m³.
Perceeloppervlakte: 5.160 m².
INDELING
Parterre
De hal, met mooie doorkijk naar de achtertuin, is erg ruim. Er is een keurig toilet met fonteintje en de meterkast. De woonkamer is licht en ruim en heeft openslaande deuren naar de tuin. Aangrenzend de moderne keuken met inductiekookplaat, combi oven en afwasmachine. Vanuit de keuken heb je een prachtig uitzicht op de achtertuin, welke middels openslaande deuren te bereiken is. Grenzend aan de keuken is een ruime bijkeuken met bergruimte en een wasmachineaansluiting.
De inpandige garage biedt ruimte aan twee auto’s. Achter de garage ligt een royale hobby ruimte, die nu is ingericht als bar. Boven deze ruimte bevindt zich nog een zolder/berging.
1e Verdieping
Aan de voorzijde van de woning zijn twee identieke, ruime slaapkamers. De badkamer is van alle gemakken voorzien, een ligbad, inloopdouche, wasmeubel en toilet. De grote slaapkamer aan de achterzijde van de woning heeft ruime inbouwkasten. Aansluitend is er nog een vierde grote kamer met speelse dakkapelletjes, welke nu dienst doet als kantoor. Er is een vlizotrap naar de zolder.
BIJGEBOUWEN
Een prachtige hooi schuur met kleine zolder, welke nu dienst doet als fietsenstalling/schuur. Afm. ca. 3,9 x 3,9 m.
VOORZIENINGEN
De gehele benedenverdieping is voorzien van vloerverwarming.
TUIN
Rondom de boerderij ligt grind, met aan de achterzijde een heerlijk terras, waar je kunt genieten van de rust en ruimte. De zeer royale tuin is omgeven door groen en weilanden. Het mooie, grote gazon met rododendrons en diverse bomen ligt er strak bij.
Neem contact op met onderstaande vestiging voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.