Verhuizer bellen en direct lekker wonen!
Als u zich echt nergens druk om wilt maken en geen zin heeft in een verhuizing dan is het enige wat u hoeft te doen een verhuizer bellen en dan wordt zelfs de verhuizing geregeld. Aan deze recent gebouwde en goed gestylde TUSSENWONING hoeft u namelijk echt niets te doen! Dozen uitpakken en genieten van het wooncomfort wat deze woning u te bieden heeft. De combinatie van veel glas en een lichte kleurstelling zorgen voor een ruimtelijk gevoel. De tuin is grotendeels voorzien van sierbestrating zodat deze zeer onderhoudsarm is. Verder bevindt zich in de tuin een houten berging voor het stallen van fietsen e.d. Tenslotte is deze woning gelegen in de populaire en kindvriendelijke woonwijk Veller. De Jumbo supermarkt, kerk, station Barneveld Zuid en een basisschool bevinden zich op loopafstand. Graag geven wij u een rondleiding door deze instapklare woning.
BOUWKENMERKEN
Bouwjaar: 2015.
Bouwwijze: traditioneel gebouwd en gedekt met pannen;
Isolatie: de woning is volledig en optimaal geïsoleerd;
Woonoppervlakte: ca. 116 m²;
Inhoud: ca. 416 m³;
Perceeloppervlakte: 138 m²;
Energielabel: A.
INDELING
Parterre
U komt binnen in de hal met toiletruimte voorzien van een wandcloset en fonteintje. Vervolgens bereikt u de woonkamer in lichte kleurstelling en plek voor een heerlijke zithoek en trapopgang. De achtergevel bestaat grotendeels uit glas in combinatie met een loopdeur naar het terras. Aan de voorzijde bevindt zich de strakke, witte keuken in L-opstelling die is voorzien van een fraai blad, vaatwasmachine, 5 pits-gasfornuis met afzuigkap, koelkast, combi-oven en veel kastruimte met dimbare spotjes boven het aanrecht voor extra verlichten. Vanuit de keuken is er een leuk, vrij uitzicht. De parterre is voorzien van een tegelvloer in combinatie met vloerverwarming.
1e Verdieping
De overloop geeft toegang tot de badkamer en 3 slaapkamers. De slaapkamers kenmerken zich door de hoge ramen. De derde slaapkamer en een kinderslaapkamer bevinden zich aan de voorzijde.
De ouderslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde evenals de volledig betegelde badkamer met inloopdouche, wandcloset en mooi dubbel wastafelmeubel met verzonken waskommen. De slaapkamers en de overloop zijn voorzien van een mooie laminaatvloer.
2e Verdieping
Een vaste trap geeft toegang tot de 2e verdieping die goed is afgewerkt en voorzien van een laminaatvloer, een Velux dakraam en aansluitingen voor was-apparatuur. Het is goed mogelijk hier een slaapkamer te realiseren.
TUIN
De achtertuin is voorzien van sierbestrating en gazon. Direct achter de woning is een terras en achterin de tuin is een tweede terras. Verder is er achterin de tuin een houten berging. Afm 2.98 X 2.02 m. Tenslotte is de tuin voorzien van een achterom.
PLUSPUNTEN VAN DEZE WONING
– De woning is op de begane grond voorzien van vloerverwarming;
– Deze woning is keurig bewoond en absoluut instapklaar;
– De tuin is voorzien van tuinverlichting.
– Voor de deur is voldoende parkeergelegenheid.
– De trap is bekleed met eikenhout en antislip strips.
Oplevering kan vanaf juni 2021.
WAAROM HEEFT VERKOPER HIER MET ZOVEEL PLEZIER GEWOOND?
“Mooie rustige ruime wijk, kindvriendelijke buurt, vrij uitzicht, ruime kamers met veel licht inval, grote achtertuin, veel parkeer gelegenheid”
Neem contact op met onderstaande vestiging voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.