Even buiten Gorssel, tussen landerijen en eeuwenoude heidevelden, vindt u landgoed ‘Het Zwaneveld’. Een heel eigen plek waar stilte heerst en onthaasten vanzelf gaat. Voor mensen die toe zijn aan rust, ruimte en ongedwongen luxe. Met inspirerende vergezichten en – met een oppervlakte van ruim 5 hectare – maximale privacy.
Hotelchic meets nature
Het waanzinnige, iets boven het maaiveld opgetilde, landhuis lijkt bedoeld voor mensen die al veel gezien en gedaan hebben en nu willen landen in de natuur. Het ontwerp, met royale glazen puien, verbindt de diverse woonvertrekken met een overvloedig terras. Alsof de architect de grens tussen binnen- en buitenleven wilde laten verdwijnen. Ook binnenshuis is niets aan het toeval overgelaten. Design, sfeer en luxe vormen, waar u ook kijkt, een perfecte match. Kenners herkennen wellicht de hand van Marcel Wolterinck die in 2016 tekende voor de styling van het interieur, het saunagebouw en de zonneterrassen.
Uplevel
Op de verdieping biedt de royale mezzanine toegang tot de mastersuite aan de oostzijde. Groots en luxe. De walk in closet doet denken aan een winkelinterieur uit de P.C. Hooft. Ook de badkamer, in luxe marmer, is one af a kind. De twee andere (slaap)kamers zijn gesitueerd op het westen. Daar bevindt zich ook een extra badkamer. Relaxen kan in het souterrain met onder meer een fitness- en bioskoopruimte. En dan blijft er nog genoeg ruimte over voor een laundry, uw wijn- of oogstopslag, een speel- of werkkamer of bijvoorbeeld een yogastudio.
Meanwhile at the estate
Buiten wisselen strakke, onder architectuur aangelegde lijnen af met wild wuivende grassen, bloeiende lavendel en Annabelles. Kijk niet vreemd op als reeën en hazen komen buurten. Uw dag start of eindigt straks misschien wel bij de luxe zwemvijver. Zomers met een frisse duik terwijl ’s winters de sauna luxe en comfort biedt. Wilt u uw eigen voedsel verbouwen? Er is een klassieke, Engelse kas voor uw zaaigoed. De boomgaard levert volop appels, walnoten en peren. Kinderen groeien op met de natuur. Vriendjes en vriendinnetjes komen vast graag mee. Uw auto’s vinden een plekje in de royale kapschuur (ruim 220 m²). Daar bevinden zich onder andere ook de paardenboxen. Als u wilt is er ook nog ruimte voor een extra bijgebouw. Als B&B, als mantelzorgwoning of nog anders…
Going somewhere?
U woont op zo’n 10 minuten van de A1, dicht bij het dromerige Joppe en het nog altijd voorname Gorssel. Naast een supermarkt vindt u daar fijne speciaalzaken voor uw wijn, kaas en andere delicatessen. Museum MORE heeft regelmatig wisselende tentoonstellingen terwijl historische Hanzesteden als Zutphen en Deventer op fietsafstand liggen. Omringende bossen nodigen uit tot buitenritten, de uitgestrekte uiterwaarden langs de IJssel om te fietsen. De ‘bosschool’ in Joppe is favoriet in de omgeving. Middelbare scholen zijn er in Lochem, Deventer en Zutphen.
Goed om te weten: De mooi ontworpen privétuin is door middel van veldesdoorn hagen afgeschermd van het NSW-landgoed dat naast weilanden ook een solitaire beuk, een berkenlaantje en een wadi waar wild regelmatig komt drinken, herbergt. De NSW status biedt volop voordeel voor de erf-, schenk-, overdrachts- en inkomstenbelasting. Slimme energiezuinige toepassingen (A++++) zorgen er voor dat u – ondanks de royale woonoppervlakte – geen tot zeer geringe energielasten hebt.
Landgoed Het Zwaneveld biedt een bijna on-Nederlandse combinatie van ruimte, rust en luxe, aangevuld met het hoogst haalbare energielabel en minimaal onderhoud. We plannen graag een bezichtiging voor u in.
Indeling landhuis
Souterrain: Wijnkelder, Multimediaruimte met groot scherm. Gym-/Fitnessruimte. Wasruimte. Technische ruimte.
Begane grond: Entree. Hal. Toilet. Woonkamer. Woonkeuken met inbouwapparatuur. Werk-/Slaapkamer met badkamer.
1e verdieping: Overloop met vide. Ouderslaapkamer annex kleedkamer en badkamer met vrijstaand ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. 2 Slaapkamers met kastruimte. Badkamer met douchehoek, toilet en wastafelmeubel.
2e verdieping: Zolderruimte.
Bouwkenmerken
• Bouwjaar: 2012 (restyling in 2016)
• Perceeloppervlak: ca. 51.000 m² (aan te vullen tot een totaal van 97.915 m²)
• Inhoud: ca. 1.736 m³
• Woonoppervlakte: ca. 541 m²
• Externe bergruimte: ca. 220 m²
• Bouwwijze: het landhuis is traditioneel gebouwd en opgetrokken in stenen gevels, houten kozijnen en betonvloeren
• Dakbedekking: het landhuis is voorzien van een rietgedekt schroefdak
• Verwarming: het landhuis wordt verwarmd middels een Alpha Innotec bodemwarmtepomp met vloerverwarming
• Isolatie: het landhuis is volledig geïsoleerd
• Zonnepanelen: ja, 88 stuks
• Energielabel: A++++
Bijzonderheden
• Er is een mogelijkheid tot het bijkopen van extra aangrenzende (natuur)grond tot een totale oppervlakte van 97.915 m²
Vraagprijs
€ 2.975.000,- k.k.