In een rustige, bosrijke villawijk wordt u aangeboden deze romantische rietgedekte villa in cottagestijl. Een heerlijke plek met rust en privacy nabij de bebouwde kom van het gezellige dorp Bennekom met de uitgestrekte natuur van de Veluwezoom ‘als uw achtertuin’. Deze dromerige locatie van 2.200 m²! Met oude bomen en partijen rododendrons is een uniek domein om met uw gezin te kunnen resideren in alle rust en privacy. Wakker worden door het ruisen van de oude bomen of het gekwetter van vogels, waar vindt u zulke verborgen plekjes nog in Nederland?
Deze charmante villa is gebouwd in 1922 en verkeert in een originele en eenvoudige staat van onderhoud. Met een grondige renovatie of nieuwbouw kunt u hier uw droomvilla realiseren. Met een woonoppervlakte van bijna 200 m² een royaal gezinshuis met de mogelijkheid om meerdere slaap- en badkamers te realiseren over de 3 verdiepingen verdeeld. Er is een eigen oprit met parkeergelegenheid en toegang tot een vrijstaande garage. Rondom de woning zijn enkele villa’s en landhuizen gelegen in een rustige bosrijke villawijk. Voorzieningen zijn ‘om de hoek’, evenals uitvalswegen in alle windrichtingen. Naast uitgebreid lager en voortgezet en universitair onderwijs in Wageningen heeft u in Arnhem een internationale school tot uw beschikking. Het internationale treinstation Ede-Wageningen en uitvalswegen als de A12, A30 en de A50 brengen u in alle windrichtingen.
BOUWKENMERKEN
Bouwjaar: 1922.
Bouwwijze: opgetrokken in steen. Dakbedekking door middel van een rieten dak.
Isolatie: voorzien van deels dubbele beglazing.
Woonoppervlakte: ca. 195 m².
Inhoud: ca. 749 m³.
Perceeloppervlakte: 2.200 m².
Energielabel: E.
INDELING
Parterre
Entree, vestibule met garderobe en toilet. Doorloop naar de living met meerdere zit- en eetgedeelten. Grote erkers en twee deurpartijen geven toegang tot de tuin. Eenvoudige keuken met achter entree. Vanuit de woonkamer trapopgang naar de verdieping. Sfeervol is de open haardpartij met boekenkasten.
1e Verdieping
Overloop met twee grote slaapkamers met toegang tot balkons op de erkers. De grote raampartijen geven veel lichtinval. Beide kamers zijn voorzien van inloopkasten. Tussen de kamers de badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. 3e Slaapkamer. Vaste trap naar de 2e verdieping.
2e Verdieping
Overloop. 4e Slaapkamer. Zolder met mogelijkheid om een tweede badkamer en/of 5e slaapkamer te realiseren.
BIJGEBOUW
Garage, opgetrokken in steen. Dakbedekking door middel van dakpannen. Aangebouwde carport.
WAAROM HEEFT VERKOPER HIER MET ZOVEEL PLEZIER GEWOOND?
“Fantastisch huis met een schitterende tuin in een heerlijke omgeving gelegen. Vlakbij het bos en toch nabij alle voorzieningen”.