Amersfoortseweg 204 Uddel

Vraagprijs € 1.295.000 k.k.

Omschrijving

Wonen, Werken, Recreëren, hier kan het allemaal!

In 2020 is op deze mooie natuurplek van circa 4800 vierkante meters een droomhuis gerealiseerd! Midden op de Veluwe, in het buurtschap Nieuw Milligen (tussen Apeldoorn/Garderen/Uddel), is het niet verwonderlijk dat veel natuur- en paardenliefhebbers hier hun plekje vinden. Veel natuurfotografen komen er graag, vanwege de enorme leegte en de afwezigheid van storende bebouwing, maar zeker ook vanwege het spotten van de edelherten, zwijnen, reeën en eekhoorns. Ook stilteliefhebbers komen hier aan hun trekken. Midden op het Kootwijkerzand en nabij de Kroondomeinen is het (voor Nederlandse begrippen) heel stil. Het bos bevindt zich op 300 m afstand. De bereikbaarheid vanuit de Randstad is ideaal, vanaf de oprit A1 ben je in 45 minuten in Amsterdam.

Het bestaande huis werd aanzienlijk vergroot en volledig getransformeerd tot het eigenzinnige ontwerp wat het nu is, een minimalistisch ogende woning, waarbij natuurlijke materialen als beton en eiken domineren. Het architectonische houten overstek zorgt voor een prachtig lijnenspel in het zonlicht, daarnaast genereert het verkoeling en privacy. De nieuwe serre is geïsoleerd en voorzien van een houtkachel. 3 Paardenstallen werden gebouwd, een royale gedraineerde buitenmanege van 20 m x 40 m aangelegd en het hele perceel is voorzien van deugdelijke afrastering, bomen en fraaie hagen.
In de gerenoveerde bijgebouwen is een extra slaapkamer/gastenverblijf en kantoorruimte gerealiseerd. Het gehele buitenterrein is onder architectuur aangelegd. En door de aanleg van maar liefst 29 zonnepanelen is de woning energiezuinig te noemen!

INDELING

Parterre
Hal met garderobe en wanden voorzien van luxe Elitis wandtextiel, kelder met extra berging en toegang tot kruipruimte, semi-open werkkamer met fraai zicht op de tuin en bosrand middels panoramaraam. Bij het binnentreden van de living ervaart u een fantastisch contact met de natuur door de grote raampartijen. Ieder jaargetij toont andere panoramische beelden. De heerlijke open living telt maar liefst 4 openslaande dubbele terrasdeuren en een luxe Bellfire gashaard die mooi opgenomen is in de Croco Cinewall, deze heerlijke ruimte loopt naadloos over in een stoere open woonkeuken met kookeiland, betonnen blad, eiken deuren, 6 pits gasfornuis, nieuwe vaatwasser, combi-oven koelkast en kraan. Grenzend aan de keuken bevindt zich een bijkeuken met toilet met wandcloset en fonteintje. Alle vloeren zijn voorzien van een nieuwe pvc-vloer met vloerverwarming.
Vanuit de keuken loop je zo de geheel nieuwe geïsoleerde grote serre met houtkachel in, wat een uitzicht en licht!

1e Verdieping
Overloop met vide grenzend aan een fijne ouderslaapkamer met betonvloer (en vloerverwarming) en massief eiken kastenwand, aangrenzende nieuwe luxe badkamer met 2 wasbakken op eiken meubel, wandkranen, vrijstaand ligbad en stortdouche en Sun shower. Daarnaast drie slaapkamers, deels voorzien van vaste hang- en legkasten, vlizotrap naar grote bergzolder (ca. 1.2m hoogte), gastenbadkamer met wastafel, wandkraan douche, wandcloset en wasmachine- en drogeraansluiting op hoogte. Beide badkamers zijn eveneens voorzien van marmerlook tegels met koperlook visgraat tegels en vloerverwarming.

BIJGEBOUWEN

• Stijlvolle paardenstal met drie boxen, met royale overstek en buitenluiken. Warm- en koud water aanwezig. Vlizotrap naar grote hooi- en opbergzolder.
• Aangrenzend een bergruimte en daarnaast een goed geïsoleerde grote ruimte (thans in gebruik als kantoor), geschikt als slaapkamer of voor kantoor-/praktijk aan huis. Afmeting ca. 15,8 x 4,3 m.
• Daarachter is een royale aangebouwde schuur gebouwd, thans in gebruik als opslag. Naast deze schuur is een gastenkamer. Geïsoleerd met een kunststof deur.

BIJZONDERHEDEN

• Vloerverwarming boven en beneden;
• Spouwmuren, vloeren en dak is geïsoleerd;
• Voorbereiding robotmaaier reeds aanwezig;
• CV Verwarming middels Nefit combiketel;
• Beregeningsinstallatie via eigen grondwaterpomp aanwezig. Middels 5 groepen wordt zowel de weide als het gazon besproeid. Tevens 4 drinkbakken in de wei aanwezig;
• De weide en paddock zijn voorzien van aparte inritten;
• Fraaie nieuw aangelegde terrassen met oude en nieuwe Waaltjes;
• Grote vijver, afm. ca. 6 x 8 m;
• Luxe schakelmateriaal van Jung;
• Wanden zijn voorzien van moderne hoge plinten;
• Luxe verlichting van Kreon;
• De badkamers zijn voorzien van mechanische ventilatie;
• De meterkast is voorzien van maar liefst 12 groepen en krachtstroom.

WAAROM HEEFT VERKOPER HIER MET ZOVEEL PLEZIER GEWOOND?
“Mooie plek waar je alles kunt combineren van zowel werk tot hobby. Je bent dichtbij het bos waar je te paard uren ritten kunt maken. Om het huis heen een prachtige tuin wat geschikt is voor kinderen en dieren”.

Lees de volledige omschrijving
Wonen 189 m²
Inhoud 1028 m²
kamers 8
slaapkamers 5
Energielabel A+

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 1.295.000 kosten koper
Aangeboden sinds
15 november 2023
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1963
Ligging
Aan bosrand, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, open ligging

Oppervlakten en inhoud

Wonen
189 m²
Overige inpandige ruimte
101 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
14 m²
Externe bergruimte
28 m²
Perceel
4.625 m²
Inhoud
1.028 m³

Indeling

Aantal kamers
8 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, wasmachineaansluiting, wastafel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Dakraam, mechanische ventilatie, sauna, zonnepanelen

Energie

Energielabel
A+
Isolatie
Dubbel glas, volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel, vloerverwarming geheel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Nefit ( gestookt combiketel uit , )

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Apeldoorn A 4873
Oppervlakte
4400 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
APD01-A-4873
Omvang
Geheel perceel
Perceelnaam
Apeldoorn A 7208
Oppervlakte
225 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
APD01-A-7208
Omvang
Geheel perceel

Buitenruimte

Tuin
Tuin rondom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaand hout

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken

Plattegronden

Amersfoortseweg 204
Uddel
Vraagprijs € 1.295.000 k.k.

Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u in als zoeker