Vondellaan 18 Ermelo

Vraagprijs € 1.695.000 k.k.
Nieuw

Omschrijving

Exclusief wonen op een toplocatie: een droomvilla in Gooische stijl

Op een absolute toplocatie, verscholen aan een rustig, lommerrijk laantje nabij de dorpskern van het sfeervolle oude dorp, ligt deze adembenemende rietgedekte villa. Slechts 100 meter van het uitgestrekte Ermelose bos en gesitueerd op een royaal perceel van bijna 1.100 m², biedt deze unieke woning een ongeëvenaarde combinatie van luxe, charme en comfort.

In 2024 is deze villa volledig en hoogwaardig verbouwd onder architectuur, waarbij enkel de beste materialen zijn gebruikt. De karakteristieke Gooische stijl komt tot uiting in de imposante rieten kap, verfijnde koperen goten en authentieke glas-in-looddetails. Binnen domineren de warme uitstraling van eikenhout en stoer staal, wat zorgt voor een exclusieve en tijdloze uitstraling.

Deze villa is niet alleen een lust voor het oog, maar ook duurzaam en energiezuinig: optimale isolatie, een nieuwe cv-ketel en 18 zonnepanelen zorgen voor een aangenaam woonklimaat en lage energielasten.
Alle vloeren zijn voorzien van luxe Versailles PVC en comfortabele vloerverwarming, waardoor iedere ruimte warmte en elegantie uitstraalt. Buiten wordt u omringd door een prachtige, op het zuiden gelegen tuin, professioneel aangelegd en met diverse zonovergoten terrassen.

Hier geniet u de hele dag door van de zon én de rust, terwijl u op uw eigen terrein ruimschoots parkeergelegenheid heeft. Een plek waar stijl, comfort en natuur samenkomen – de perfecte balans tussen privacy en exclusief wonen. Picture perfect, een villa om verliefd op te worden!

BOUWKENMERKEN

Bouwjaar: oorspronkelijk 1948, volledige renovatie 2024
Bouwwijze: gebouwd onder architectuur, rietgedekt
Isolatie: volledig geïsoleerd
Woonoppervlakte: ca. 213 m²
Inhoud: ca. 771 m³
Perceeloppervlakte: ca. 1.085 m²
Energielabel: A

INDELING

Parterre
Via de overdekte entree komt u in de mooie hal met de karakteristieke glas-in-lood ramen, de luxe toilet met wandcloset en hardstenen waskom straalt pure luxe uit. De imposante stalen deur brengt u in de fraaie living wederom met de mooie Versailles vloeren, heerlijke dubbele terrasdeuren en een fijne doorkijk open haard (Dik Geurts). Wat direct opvalt is het vele licht, de prachtige moderne eiken pvc-vloer welke zorgt voor een sfeer waar u even helemaal tot rust komt. Dit is de plek om een fijn boek te lezen met een lekkere Chardonnay.
Het fijnste verblijf in dit huis en gelijk het kloppend hart is de open keuken. U bent in huis, maar het uitzicht door de royale glazen pui met tweedubbele terrasdeuren laat u één worden met de natuur. De keuken heeft een fraai keukenblad en een kookeiland met fijne bar. De keuken is voorzien van onder andere een koel-/vriescombinatie, een heteluchtoven en een Bosch inductiekookplaat met integrale plasma afzuiging, Het geheel wordt afgemaakt door een vaatwasmachine uit de toplijn van Bosch en een Quooker.

Vanuit de keuken loopt u de prachtig afgewerkte kelder in waar alle wanden zijn voorzien van mooie houten wandpanelen, deze ruimte is onder andere te gebruiken voor keukenvoorraad, wijnkelder et cetera. De aangrenzende bijkeuken is voorzien van een wasruimte met wasmachine- en drogeraansluiting op hoogte en een prachtige vaste kastenwand. Vanuit de bijkeuken is er een vaste trap naar het luxe verwarmde souterrain, een multifunctionele ruimte ook weer voorzien van mooie eiken pvc vloeren. Dit vertrek heeft een mooie stahoogte, daglicht toetreding en is voor meerdere doeleinden geschikt, gebruik als study, game room et cetera.

De grote slaapkamer op de begane grond is voorzien van een terrasdeur, elke ochtend heerlijk wakker worden van de zingende vogels, aansluitend treft u de moderne ruime badkamer met ligbad, inloopdouche, toilet en dubbele wastafel. Boven het aangebouwde gedeelte is een ruime bergzolder aanwezig, deze is via een vlizotrap bereikbaar.

1e Verdieping
Vanuit de hal is er een trap naar de eerste verdieping met fraaie verlichting. De gehele verdieping is voorzien van dezelfde pvc-vloer als beneden met vloerverwarming. De masterbedroom is heerlijk royaal, de dubbele terrasdeuren geven toegang tot een balkon op het Zuiden. Fijne luxe badkamer met een dubbele waskom, koperen kranen, grote verlichte spiegelkasten, een regen- en handdouche, wandcloset en groot Corian bad. Tweede slaapkamer met vaste kast. Grote derde slaapkamer met mooie uitzicht op de tuin.

2e Verdieping
Vanuit de masterbedroom is er een vaste trap naar deze etage waar eventueel nog 2 slaapkamers zijn te realiseren.

BIJGEBOUWEN

– Houten garage annex schuur met overkapping. Voorzien van een nieuw dak met zonnepanelen. afmeting ca.
35 m2.

INSIDE AND OUTSIDE FEATURES

• Rondom de villa is fraaie buitenverlichting gerealiseerd.
• Alle wanden en plafonds in de hele villa zijn voorzien van strak stucwerk.
• De tuin is voorzien van een sproei installatie en heeft diverse elektra aansluitingen.
• Robotmaaier aanwezig.
• Bijzonder fraai schakelmateriaal van Livola.
• De villa wordt beveiligd middels 6 buiten camera’s.
Het originele glas in lood is in dubbel glas geplaatst.
• T.b.v. de fietsen en het tuingereedschap is er een houten tuinberging gecreëerd van gemodificeerd hout,
identiek aan wat op de woning is toegepast. Dit garandeert een zeer lange levensduur.
• Energielabel A.
• Nieuwe CV Ketel Intergas HR met Bosch boiler 150 liter.
• Laadpaal.

Uiterst bijzonder is de mogelijkheid om de naastgelegen bouwkavel bij te kopen. Ideaal om met kinderen, ouders samen te betrekken.

Lees de volledige omschrijving

Contact

Drieklomp Makelaars en Rentmeesters - Voorthuizen
Wonen 213 m²
Inhoud 866 m³
Perceel 1.085 m²
Kamers 5
Slaapkamers 4
Energielabel A

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 1.695.000 kosten koper
Aangeboden sinds
13 maart 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1948
Ligging
In bosrijke omgeving

Oppervlakten en inhoud

Wonen
213 m²
Overige inpandige ruimte
20 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
35 m²
Perceel
1.085 m²
Inhoud
866 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet
Aantal woonlagen
4
Voorzieningen
Zonnepanelen

Energie

Energielabel
A
Isolatie
Hr glas, volledig geisoleerd
Verwarming
Cv ketel, open haard, vloerverwarming geheel
Warm water
Cv ketel, elektrische boiler eigendom
Cv-ketel
Intergas HR ( gestookt uit 2024, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Ermelo E 3819
Oppervlakte
1085 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
EML00-E-3819
Omvang
Geheel perceel

Buitenruimte

Tuin
Tuin rondom

Garage

Capaciteit
1 auto

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Vondellaan 18
Ermelo
Vraagprijs € 1.695.000 k.k.

Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u in als zoeker