Wie wil dat niet? Wonen in een nieuwbouwwoning met de sfeer van vroeger. De nieuwe kinderrijke woonwijk aan de zuidkant van de gemeente Barneveld wordt opgesierd met een klein aantal tot de verbeelding sprekende woningen. Wonen als een vorst, in de sfeer van de jaren 30, maar met de gemakken van nu én ook nog op een unieke plek.
Dat is waar Burgthoven III voor staat!
Hier treft u een landelijke omgeving met uitvalswegen en voorzieningen, zoals scholen en winkels, om de hoek. De ruime woningen zijn stuk voor stuk duurzaam en energiezuinig. Daarmee zijn ze helemaal klaar voor de toekomst.
De Baron, een hoge adellijke titel, die sinds 1814 in Nederland werd toegekend aan de eigenaars
van een vrije bezitting; een baronie. De vrouwelijke equivalent is barones. De titel wordt in Nederland nog steeds gevoerd.
De woningen type Baron vormen samen de ruggengraat van het straatbeeld. Op een vanzelfsprekende wijze lijken de woningen in de situatie ingebed. De blokjes zijn als één geheel ontworpen. Door de entrees van de eindwoningen om de hoek te situeren oogt het aantal woningen minder dan in werkelijkheid gerealiseerd. Met de klassieke elementen die zijn toegevoegd, als de erkers, de Franse balkons met gebogen hekwerk en de traditionele bloembakken op de verdieping weerspiegelen deze woningen het rijke leven van het interbellum.
INDELING
Begane grond: entree/hal met toilet, meterkast en trap, tuingerichte woonkamer met tuindeur en provisiekast, open keuken.
Eerste verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met wastafel, douche en toilet. Een ligbad kan als optie toegevoegd worden.
Tweede verdieping: bereikbaar via vaste trap, ruime zolder met technische ruimte, aansluiting wasmachine en met de mogelijkheid om een extra kamer te realiseren.
• De hoek- en middenwoningen worden standaard voorzien van een houten berging. De garage bij enkele hoekwoningen zijn optioneel;
• De woningen worden gebouwd volgens de voorschriften en garantieregeling conform de Woningborg Garantie- en waarborgregeling 2020;
• Er is geen inschrijvingsprocedure, de verkoop is gestart en er kunnen direct opties worden verstrekt! Voor meer informatie meldt u bij de verkopende makelaars.
Neem contact op met onderstaande vestiging voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging.